SMS – Havacılıkta Emniyet Yönetimi Eğitimleri

Tem 24, 2013
admin

Doğası gereği pek çok tehlikeyle yüzyüze olan, bu tehlikelerin yıkıcı etkiler doğurabileceği havacılık faaliyetleri emniyetli olmak zorundadır. Bugüne kadar edinilen deneyimle iyi bir emniyet yönetiminin kaza ve kırımları önlemekte son derece başarılı olduğu görülmektedir. Havacılık sahasında istihdam edilecek her personel, “emniyetli davranış” ve “emniyet yönetimi” hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Entropol’ün sağladığı Havacılıkta Emniyet Yönetimi Eğitimleri aşağıdaki şemada yer almaktadır.

entropolsms

Entropol SMS Eğitimleri

Havacılık işletmelerinde Emniyet birimlerinde yer alan yöneticilerin ve çalışanların alması gereken bu eğitimler için tarihler ve fiyatlarımız aşağıdaki gibidir:

 

Safety Management Systems (ICAO) – Emniyet Yönetim Sistemleri (Türkçe):

Eğitimin İçeriği:
Havacılıkta Emniyet Yönetim Sistemleri Genel Eğitimi (Emniyet yöneticileri, operasyon yöneticileri ve denetçileri için)

ICAO’nun dökümanlarını baz alan ve Türkiye’deki kimi uygulama örneklerine yer veren 2 günlük eğitim boyunca Emniyet Yönetim Sistemleri için genel bir çerçeve çizilmekte, reaktif, proaktif ve önleyici yöntemler aktarılmakta ve risk değerlendirme yöntemleri uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

Eğitim Süresi: 2 gün
Fiyat: 517,50 € / Kişi

(Katılımcı sayısı arttıkça özel fiyatlama gerçekleştirilmektedir. Kurumsal eğitim talepleri için rezervasyon formunu kullanınız.)

 

Human Factors (ICAO) – Havacılıkta İnsan Faktörleri (Türkçe):

Eğitimin İçeriği:
Havacılıkta İnsan Faktörleri Eğitimi (Her tür riskli operasyonda yer alan tüm kademeden çalışan ve yöneticiler, emniyet yöneticileri, operasyon yöneticileri ve denetçileri için)

Eğitimin temel amacı insan kusurlarına odaklanarak, sözel, sayısal mantık hataları, yanlılıklar, sosyal etki ve bunların kombine ederek oluşturduğu ve havacılıkta “Kirli Düzine” olarak anılan 12 faktörün tanıtımı ve bu faktörlerle mücadele için kullanılabilecek etkin yöntemler anlatılmaktadır.

Eğitim Süresi: 2 gün
Fiyat: 517,50 € / Kişi

(Katılımcı sayısı arttıkça özel fiyatlama gerçekleştirilmektedir. Kurumsal eğitim talepleri için rezervasyon formunu kullanınız.)

Mesaj bırakın. Biz sizi arayalım.