MENU
+90 212 931 4808

İK DANIŞMANLIĞI

0
171
0
Müşterilerimizin insan kaynakları yönetimi için danışmanlık sağlamaktadır. Uzmanlık alanlarımız: Örgüt Kültürü’nün tanımlanması ve kuvvetlendirilmesi İş Tatminsizliklerinin nedenlerinin araştırılması ve giderilmesi Örgütsel bağlılığın arttırılması ve zayıf olan bağlılıkların kuvvetlendirilmesi Örgütsel sessizliğin önüne geçilmesi Tüm bu sorunların tespit ve giderilmesinde işletme biliminin sağladığı imkan ve araçlar kullanılmaktadır.
Read More ›

SİVİL HAVACILIK YÖNETİMİ

0
187
0
Bünyemizdeki uzmanlar aracılığıyla sivil havacılık sektöründe faaliyet gösteren ticari ve genel hava taşımacılığı hizmetlerine, sürekli uçuşa elverişlilik yönetimi kuruluşlarına (CAMO), bakım organizasyonlarına (SHY-145) ve uçuş okullarına (FTO ve TRTO): Kalite Yönetim Sistemi El Kitabı, Prosedür ve Talimat Hazırlama Hava Aracı Satın Alma Öncesi Denetleme (Pre-buying Inspection) Uçuşa Elverişlilik Denetleme Hazırlığı Brokering AOC Alım Süreci Yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Referanslarımız:  
Read More ›

Emniyet Yönetimi

0
187
0
Çağımızda ürün ve hizmetleri müşterilere doğru, kaliteli ve zamanında ulaştırmak önemli hale gelmiştir. Tüketici emniyeti ve ürün güvenliği ise günümüzün öncelikli konularındandır. Entropol, kalite ve emniyet yönetiminde en kritik sektörlerden birisi olan havacılık sektöründeki deneyimiyle, ihtiyaç duyan tüm müşterilerine kalite ve emniyet yönetimi danışmanlığı vermekte ve risk yönetimi eğitimleri sunmaktadır. Bu alandaki referanslarımız
Read More ›