Safe Jets FTL’in üreticisi ENTROPOL tarafından 1 Temmuz 2018’de yürürlüğe giren SHT-FTL-HG hakkında bir günlük eğitim planlanmaktadır.

Eğitim adıSüreYerTarihEğitmen
SHT-FTL-HG1 gün (3 saat)EGS Business Park veya Aqua Florya (İstanbul)28 Kasım / 29 Kasım / 30 Kasım 2018Tevfik Uyar

Bu eğitime hava taksi ve genel havacılık işletmelerinde görev yapan:

  1. Uçuş işletme yöneticilerinin
  2. Kalite ve emniyet yöneticilerinin
  3. Uçucu personelin
  4. Planlama personelinin

bu eğitime katılmaları tavsiye edilir.

Fiyat ve Ödeme: Eğitim ücreti olarak salon, ikram ve personel giderlerini karşılayacak makul bir miktar belirlenmiş olup, kişi başına $50 + KDV‘dir (Safe Jets abonesi olan şirketler 1 kişilik ücretsiz eğitim hakkına sahiptir). Ödemeler kredi kartı veya EFT/havale ile gerçekleştirilebilmektedir.

Tarih: Eğitimimize katılmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanızı ve 28 ila 30 Kasım tarihleri arasından sizin için uygun olan günleri seçmenizi rica ederiz. Eğitim planlaması 28 ila 30 Kasım tarihleri arasındaki en çok tercih edilen bir ya da iki günde gerçekleştirilecek ve tarafınıza iletilecektir.

Mekân: Eğitim katılım yoğunluğuna göre EGS Business Park’ta ya da Aqua Florya’daki eğitim salonlarımızdan birinde gerçekleştirilecektir.

Eğitim içeriği: Eğitimde SHT-FTL-HG’deki tanım ve kavramlar, Özel uçuş türlerine göre değişiklikler, Uygunsuzluk örnekleri uygulamaları üzerinde durulacaktır. Eğitim süresi 2 ila 3 saattir. Ayrıca eğitim sonunda sertifika tanzim edilecektir.

Sorularınız için 0212 678 70 78 veya 0212 970 21 33 nolu telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.